درباره داروخانه آنلاین مفید طب

داروخانه آنلاین مفید طب از سال ۱۳۹۶ با هدف ایجاد عدالت در دسترسی به محصولات گیاهی و مکمل برای تمام مردم کشور فعالیت خود را آغاز کرد. این داروخانه اینترنتی که دارای مجوز از معاونت غذا و دارو علوم پزشکی مشهد و نماد اعتماد الکترونیک می‌باشد، عرضه‌کننده محصولات تمام برندهای مطرح فرآورده‌های گیاهی و طبیعی در ایران است.
گل دارو، باریج اسانس، قائم دارو، زردبند، گیاه اسانس، نیاک و… از جمله این برندهای مطرح تولیدکننده محصولات و داروهای گیاهی می‌باشند. داروخانه اینترنتی مفید طب علاوه بر دارو و فرآورده‌های گیاهی، به ارائه انواع محصولات بهداشتی و مکمل‌ها نیز می‌پردازد.
به منظور تسهیل شرایط خرید، در وبسایت فروشگاه مفید طب کلیه‌ی اطلاعات داخل کاتالوگ محصولات و اطلاعات تکمیلی شرکت تولیدکننده جهت مطالعه و انتخاب کاربران قرار گرفته‌است. به این ترتیب افراد می‌توانند به راحتی و با آرامش خاطر ویژگی محصولات را بررسی کرده و پس مقایسه، مناسب‌ترین محصول برای خود را خریداری نمایند.
یکی از اصول مهم برای مفید طب حفظ حریم خصوصی کاربران است. ما شرایطی را برای کاربران فراهم کرده‌ایم که بتوانند بدون نگرانی و به صورت کاملا محرمانه محصولات مورد نظر خود را خریداری کرده و با بسته‌بندی کاملا محرمانه تحویل بگیرند.
لازم به ذکر است محصولات موجود در فروشگاه دارو و محصولات گیاهی مفید طب همگی دارای مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده و مصرف آن‌ها بدون نیاز به نسخه پزشک می‌باشد.