از ما بپرسید

آیا قرص آیرون پلاس گیاهی برای افراد مبتلا به IBS مناسب است؟

0
قرص آهن برای آی بی اس
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

سلام وقتتون بخیر
قرص آیرون پلاس گیاهی، برای افرادی که دچار سندرم روده تحریک پذیر (گاهی اسهال) هستند، مشکلی ایجاد نمی‌کنه؟ و هر روز می‎شه مصرف کرد؟ متشکرم.

پاسخ دکتر داروساز

ترکیبات گیاهی موجود در قرص خبث الحدید فقط با اثر مثبت بر دستگاه گوارش جذب آهن را افزایش داده و مانع از بروز یبوست توسط آهن میشوند اما بعید است این خاصیت آنها در حدی باشد که بتواند ایجاد اسهال کند. با اینحال درصورتی که علامت غالب سندروم روده تحریک پذیر شما اسهال است، بهتر است جوانب احتیاط را درمورد این قرص رعایت کرده و درصورت نیاز دوزهای کمتری از آن را مصرف کنید. برای پیشگیری از کم خونی ناشی از فقر آهن، روزانه یک قرص خبث الحدید قابل استفاده است.

با احترام، مسئول فنی داروخانه (دکتر داروساز)

معرفی قرص آیرون پلاس نیاک

قرص آیرون پلاس (خبث الحدید) نیاک، یکی از محصولات شرکت داروسازی نیاک است که ترکیبات آن شامل ۵۰ میلی گرم یون آهن و ۴۰۰ میلی گرم فولیک اسید می باشد. در تهیه آیرون پلاس نیاک از ترکیبات دیگری چون هلیله زرد، بلیله، آمله، تخم شوید، دارفلفل و سعد کوفی استفاده شده است تا جذب آهن افزایش پیدا کرده و همچنین عوارض ناشی از مصرف آهن مثل یبوست و نفخ شکم کاهش پیدا کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه محصول این قرص آهن محبوب مراجعه کرده و در صورت نیاز خریداری نیز نمایید. در صورتی که نظر یا سوالی در رابطه با این محصول داشتید، در قسمت نظرات ثبت کنید تا متخصصین ما به آن پاسخ دهند.

خرید از داروخانه آنلاین مفیدطب

شما می‌توانید قرص آیرون پلاس نیاک را از داروخانه آنلاین مفیدطب (دکتر اصیلی) به آسانی و طی یک خرید اینترنتی سریع، خریداری کنید:

خرید قرص آیرون پلاس نیاک

چرا مصرف قرص مکیدنی سرماخوردگی توصیه می‌شود؟

مقاله قبلی

با اثرات افسردگی روی مغز و روش‌های کاهش آن‌ها آشنا شوید

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر در از ما بپرسید