شربت ایمیونس برای کودکان
زمان مطالعه: ۱۲ دقیقه

کودکان از سن ۲ الی ۳ سالگی به بعد که وارد دنیای غذاها می‌شوند، معمولاً دچار کم غذایی یا بد غذایی می‌شوند. در بیشتر موارد هم این بد غذایی تا سن بلوغ ادامه دارد. یعنی بیشتر کودکان در مهم‌ترین سال‌های رشد خود، بخاطر بد غذایی دچار کمبودهای تغذیه‌ای می‌شوند که تأثیر بدی روی رشد قد و وزن، عملکرد سیستم عصبی و به خصوص عملکرد سیستم ایمنی دارد. ضعف ایمنی، خطر ابتلا به بیماری‌های عفونی را در کودکان افزایش می‌دهد. به همین دلیل هم والدین به محض مشاهده‌ی علائم بی اشتهایی و بد غذایی در کودک خود به دنبال داروی تقویت سیستم ایمنی برای فرزند خود هستند.

شربت ایمیونس یک مکمل تقویت سیستم ایمنی است که علاوه بر تقویت عملکرد سیستم دفاعی، به رفع کمبودهای تغذیه‌ای شایع در کودکان و بهبود رشد جسمی و ذهنی آن‌ها کمک می‌کند. از آنجا که بسیاری از والدین نگران ضررها و عوارض مکمل‌ها برای کودکان هستند، می‌خواهیم در این مطلب از مجله سلامت مفیدطب اثرات شربت ایمیونس برای کودکان را بررسی کنیم تا به این نگرانی والدین پاسخ دهیم. پس اگر شما هم جزو این دسته از والدین هستید، این مطلب را از دست ندهید.

خواص شربت ایمیونس برای کودکان

  • حاوی انواع ویتامین‌ها و املاح ضروری بدن
  • فاقد رنگ مصنوعی، لاکتوز، نمک و مخمر
  • کمک به وزن گیری و رشد بهتر کودکان
  • مؤثر در کاهش علائم سرماخوردگی
  • افزایش قد کودکان و نوجوانان
  • تقویت سیستم ایمنی کودکان
  • افزایش اشتهای کودکان
  • افزایش انرژی بدن

ترکیبات شربت ایمیونس برای تقویت ایمنی

برای اینکه بیشتر با فواید شربت ایمیونس آشنا شویم، ابتدا باید بدانیم چه ترکیباتی دارد و کدام مواد مغذی ضروری بدن را در خود جای داده است.

شرکت انگلیسی ویتابیوتیکس برای تولید شربت ایمیونس سعی کرده تمام ریزمغذی‌های مورد نیاز بدن برای تقویت سیستم ایمنی و افزایش انرژی بدن را در کنار هم قرار دهد. از این رو، در ترکیبات این شربت تقویت ایمنی، ۱۸ ریزمغذی مختلف از جمله ویتامین‌ها، املاح معدنی، بتاکاروتن ها و سایر ترکیبات مؤثر برای تقویت بدن یافت می‌شود. در ادامه با مهم‌ترین و موثرترین ترکیبات شربت ایمیونس آشنا می‌شویم.

ویتامین‌های شربت ایمیونس

با توجه به اهداف تولید شربت ایمیونس، در این داروی تقویت سیستم ایمنی، ویتامین‌های ضروری برای عملکرد صحیح سیستم دفاعی بدن دیده می‌شود. این ویتامین‌ها شامل ویتامین‌های گروه B و ویتامین D است که در ادامه با خواص آن‌ها برای بدن را گفته‌ایم:

ویتامین‌های شربت ایمیونس
شربت ایمیونس ریزمغذی‌های مهم برای تقویت بدن کودکان را دارد.

ویتامین ب۱:

ویتامین B1 که با نام تیامین هم شناخته می‌شود، برای تنظیم سوخت و ساز سلول‌ها، فعالیت سلول‌های عصبی و تغذیه بهتر سلول‌های بدن ضروری است. وجود این ویتامین در عملکرد صحیح همه‌ی بافت و اندام‌های بدن تاثیرگذار است.

ویتامین ب۳:

یکی از ویتامین‌های مؤثر در رشد بهتر سیستم عصبی و بهبود گردش خود در سر، ویتامین B3 است. این ویتامین برای افزایش رشد موها، بهبود سریع‌تر زخم‌ها، هضم غذا و ساخت کلسترول خوب در بدن ضروری است.

ویتامین ب۵:

این ویتامین در تبدیل چربی به انرژی نقش دارد. همچنین ویتامین B5 یک آنتی اکسیدان بسیار قوی است که از آسیب سلول‌های بدن در برابر آسیب رادیکال‌های آزاد بدن و استرس اکسیداتیو جلوگیری می‌کند. این اثر برای حفاظت از پوست و مو و عملکرد سیستم ایمنی بسیار حیاتی و مهم است.

ویتامین ب۶:

ویتامین B6 در بلوغ و تولید گلبول‌های سفید و قرمز خون شرکت دارد. وجود مقدار کافی این ویتامین برای گردش خون کافی و صحیح و تقویت سیستم ایمنی ضروری است. همچنین ویتامین B6 یکی از اصلی‌ترین ریزمغذی‌ها برای توسعه‌ی مغز کودکان محسوب می‌شود.

ویتامین ب۷:

بیشتر ما بیوتین یا ویتامین B7 را به عنوان یک ریزمغذی مهم برای کاهش ریزش مو و تقویت ناخن‌ها می دانیم. علاوه بر این، بیوتین برای تولید پروتئین‌های حیاتی و مواد مغذی مورد نیاز سلول‌های بدن نیز نقش اساسی دارد.

ویتامین ب۱۲:

کوبالامین یا ویتامین B12 نیز مانند B6 در تولید و به بلوغ رسیدن گلبول‌های قرمز خون نقش دارد. کمبود این دو ویتامین در بدن باعث نقص در گردش خون شده و خونرسانی به سلول‌های بدن را دچار مشکل می‌کند. این موضوع روی رشد تمامی بافت‌ها و اندام‌ها در کودکان اثر دارد. کمبود ویتامین B12 عامل اصلی کم خونی مگالوبلاستیک است.

ویتامین دی ۳:

ویتامین D3 برای جذب بهتر کلسیم در بدن، رشد طولی استخوان‌ها و افزایش تراکم آن‌ها، عملکرد بهتر قلب و عروق و تقویت سیستم ایمنی مهم است. این ویتامین محلول در چربی باعث افزایش قد در کودکان و کاهش ریسک ابتلا به بیماری‌های عفونی در آن‌ها می‌شود. همچنین تحقیقات نشان داده که ویتامین دی و کرونا باهم ارتباط متقابل داشته و مصرف کافی از این عنصر می‌تواند در پیشگیری از ابتلا به این ویرس مؤثر باشد.

بتاکاروتن ها:

بتاکاروتن ها در واقع یکی از اصلی‌ترین پیش سازهای ویتامین A محسوب می‌شوند و نقش‌های مهمی در بدن به عهده دارند. این ترکیبات با خاصیت آنتی اکسیدانی خود تولید گلبول‌های سفید را افزایش داده و باعث تقویت سیستم ایمنی می‌شوند. همچنین از ایجاد استرس اکسیداتیو در بدن نیز جلوگیری می‌کنند.

املاح معدنی و ترکیبات مؤثر دیگر

بدن برای رشد اندام‌ها، تامین انرژی، تنظیم هورمون‌ها و تقویت سپر دفاعی خود در برابر عوامل بیماری ‌زا، در کنار ویتامین‌ها، به املاح معدنی نیز نیاز دارد. در ادامه خواص مهم‌ترین املاح معدنی برای بدن، که در ترکیبات ایمیونس یافت می‌شود، را شرح داده‌ایم.

زینک:

از آنجا که زینک در فعال شدن بیش از ۱۰۰ آنزیم حیاتی در بدن نقش دارد، یکی از مهم‌ترین ریزمغذی‌ها برای رشد کودکان محسوب می‌شود. از خواص زینک برای بدن می‌توان به رشد بهتر مغز و سیستم عصبی، رشد استخوان‌ها، تنظیم هورمون‌های مهم بدن، تولید برخی پروتئین‌های حیاتی، کاهش حساسیت‌های پوستی و تقویت پوست، مو و ناخن‌ها اشاره کرد.

آهن:

آهن برای اکسیژن رسانی و تغذیه سلول‌های بدن نقش دارد. کمبود این عنصر باعث کم خونی فقر آهن شده و باعث ضعف ایمنی، بی حالی، بی اشتهایی، کاهش انرژی بدن، مشکلات گوارشی و… در کودکان می‌شود.

منیزیم:

منیزیم هم مانند زینک در فعالیت بیش از ۳۰۰ آنزیم در بدن نقش دارد. همچنین بدن این ریزمغذی را برای تنظیم فشار خون، تنظیم انقباض عضلات و رشد بهتر استخوان‌ها نیاز دارد.

ید:

ید مهم‌ترین ماده معدنی برای عملکرد صحیح تیروئید است. هورمون‌های تیروئید در مراحل رشد و نمو کودکان نقش بسیار مهمی دارند. ید برای رشد بهتر مغز و بهبود عملکرد شناختی در کودکان، جلوگیری از بیماری گواتر و کم کاری تیروئید بسیار ضروری است.

سلنیوم:

عنصر سلنیوم با تحریک آنتی بادی‌ها و افزایش آن‌ها در بدن باعث تقویت سیستم ایمنی و مبارزه با عوامل عفونی در بدن می‌شود. همچنین سلنیوم در بهبود عملکرد تیروئید، کاهش التهاب پوست، افزایش رشد موها نیز نقش دارد.

ال کارنیتین:

ال کارنیتین ترکیبی از دو آمینو اسید ضروری لیزین و متیونین تشکیل می‌شود و برای افزایش انرژی بدن ضروری است. وجود این ماده در ترکیبات شربت ایمیونس باعث بهبود عملکرد مغز، قلب، عضلات و کاهش چربی ذخیره‌ای در بدن می‌شود.

جدول ترکیبات شربت ایمیونس

همانطور که بالاتر هم مشاهده کردید، شربت ایمیونس همه‌ی مواد ضروری روزانه برای بدن را برای رشد بهتر کودکان تأمین می‌کند. به همین دلیل هم این شربت یکی از بهترین انواع مولتی ویتامین تقویت کننده سیستم ایمنی محسوب می‌شود. در جدول زیر همه‌ی ترکیبات ایمیونس را با مقدار آن‌ها مشاهده می‌کنید:

ترکیبات مقدار در هر ۱۰میلی لیتر درصد نیاز مصرف روزانه
ویتامینD3 ۲۰۰IU  %۱۰۰
بتا کاروتن (به عنوان بتا کاروتن ۲۰٪) ۱,۵mg **
ویتامینB1 ۳mg %۲۷۳
ویتامین B6 ۱,۵mg %۱۰۷
ویتامین B12 ۱,۸mcg ۷۲
ویتامین B3 ۱۵mg %۹۴
بیوتین (ویتامین B7) ۶۰mcg %۱۲۰
دکسپانتنول  (ویتامین B5) ۳mg **
آهن گلوکونات برابر با آهن عنصری ۸mg %۵۷
زینک گلوکونات معادل با عنصر زینک ۷mg %۷۰
منگنز ۱mg %۵۰
مس ۰,۶mg %۶۰
سلنیوم ۴۰mcg %۷۳
منیزیم ۲۰mg
ید ۵۰mcg %۳۳
کروم ۸mcg %۲۰
کولین بیتارتارت ۱۰mg **
آل -کارنیتین تارتات ۵mg **

شربت ایمیونس برای کودکان چه فوایدی دارد؟

ترکیبات این شربت تقویت سیستم ایمنی، در کنار هم خواص شگفت انگیزی برای رشد کودکان دارند. به همین دلیل هم عجیب نیست که شربت تقویتی ایمیونس به یکی از پرفروش‌ترین مولتی ویتامین‌ها برای رشد بهتر کودکان تبدیل شده است. ما در ادامه می گوییم که ایمیونس چطور به رشد بهتر کودکان شما کمک می‌کند؟ پس در ادامه با ما همراه باشید.

خرید سریع شربت ایمیونس

شربت ایمیونس برای افزایش وزن و اشتها

تقریباً همه‌ی والدین در دوره‌ی خاصی، با مشکل بی اشتهایی کودک مواجه می‌شوند. کودکان معمولاً در سنین ۲ تا ۵ سالگی یا حتی پس از آن دچار بد غذایی و کاهش میل به غذا خوردن می‌شوند. هرچند ترفندهای مختلفی برای افزایش اشتیاق کودکان به غذا خوردن وجود دارد؛ اما گاهی اوقات این بی اشتهایی بخاطر کمبودهای تغذیه‌ای از جمله کمبود آهن، زینک و ویتامین B است.

شربت ایمیونس برای افزایش اشتها کودکان
شربت ایمیونس برای افزایش اشتها و رفع کمبودهای تغذیه ای کودکان موثر است.

از آنجا که از سن ۲ سالگی به بعد کودک از شیر مادر جدا شده و باید غذاهای کمکی مصرف کند، تغذیه در رشد او نقش اساسی بازی می‌کند. در نتیجه کم غذایی یا کاهش اشتها باعث کاهش وزن و اختلال در رشد کودک می‌شود. به همین دلیل هم والدین در چنین شرایطی به دنبال داروی اشتها آور برای کودکان خود هستند تا از بروز این اختلال‌ها جلوگیری کنند.

شربت ایمیونس با تأمین املاح و ویتامین‌های مؤثر در افزیش اشتها، نیازهای اساسی بدن کودک برای رشد بهتر را تأمین کرده و این مشکل را به راحتی برطرف می‌کند. پس اگر کودک شما بخاطر کمبودهای تغذیه‌ای دچار بی اشتهایی و کاهش وزن شده، خرید شربت ایمیونس می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای او باشد.

شربت ایمیونس برای افزایش قد کودکان و نوجوانان

به عنوان والدین حتماً شنیده‌اید که مهم‌ترین دوران رشد قدی برای دختران ۸ تا ۱۴ سالگی و برای پسران هم ۸ تا ۱۶ سالگی است. البته که رشد قد تا ۱۸ و حتی ۲۰ سالگی هم ادامه دارد؛ اما تحقیقات متعددی نشان داده است که بیشترین میزان رشد طولی استخوان‌ها از اواخر کودکی تا اواخر نوجوانی اتفاق می افتد. از این رو تأمین ریزمغذی‌های ضروری بدن در این سنین اهمیت بسیار زیادی برای شد قدی کودکان و نوجوانان دارد.

شربت ایمیونس برای افزایش قد کودکان
شربت ایمیونس باعث افزایش رشد قد کودکان می‌شود.

کلسیم و ویتامین دی دو عامل مهم در افزایش رشد قدی کودکان ما هستند. ویتامین D3 با افزایش ظرفیت استخوان‌ها برای جذب بیشتر کلسیم باعث افزایش تراکم استخوان‌ها می‌شود. همچنین زینک و منیزیم نیز برای تحریک استخوان سازی در بدن ضروری هستند. در کنار این عناصر، آهن نیز برای خونرسانی و اکسیژن رسانی به سلول‌های بافت استخوانی لازم است.

همه‌ی این ریزمغذی‌ها در ترکیبات شربت ایمیونس ویتابیوتیکس موجود است. از این رو، مصرف این مکمل می‌تواند برای افزایش رشد قدی کودکان و نوجوانان مؤثر باشد.

شربت ایمیونس برای تقویت سیستم ایمنی کودکان

یکی از مهم‌ترین راه‌های تقویت سیستم ایمنی بدن، داشتن تغذیه سالم برای رفع کمبودهای ضروری بدن است. کمبودهای تغذیه‌ای شایع در کودکان از جمله کمبود آهن، کمبود زینک و کمبود ویتامین‌هایی از جمله ویتامین B12 و B6 نقش اساسی در ضعف ایمنی کودکان دارند. نبود این ریزمغذی‌های مهم بدن کودکان را در معرض انواع بیماری‌های شایع قرار می‌دهد.

شربت ایمیونس برای تقویت سیستم ایمنی
شربت ایمیونس نقش موثری در تقویت سیستم ایمنی کودکان دارد.

شربت ایمیونس همه‌ی ریزمغذی‌های مهم برای تقویت ایمنی را در ترکیبات خود جا داده است. آهن برای افزایش خونرسانی به گلبول های سفید، زینک برای افزایش شدت حملات سیستم ایمنی، ویتامین‌های گروه ب برای تولید بیشتر گلبول های سفید، بتاکاروتن‌ها برای حفاظت از سلول‌های بدن در برابر رادیکال‌های آزاد، سلنیوم برای کاهش التهاب‌ و ویتامین D3 برای بهبود عملکرد گلبول‌های سفید، ضروری هستند و به نابودی سریع‌تر عفونت و علائم بیماری ها کمک می‌کنند.

درمان سرماخوردگی کودکان با شربت ایمیونس

کودکانی که با ضعف سیستم ایمنی و کمبودهای تغذیه‌ای مواجه هستند، ممکن است در طول یک سال بارها به بیماری‌های واگیردار شایع مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا مبتلا شوند. از طرفی عفونت‌های ایجاد شده توسط این ویروس‌های واگیردار هم در کودکان به راحتی برطرف نمی‌شوند و ممکن است آسیب‌های دیگری به سلامتی آن‌ها وارد کند. به همین دلیل والدین با شروع فصل سرما به فکر تقویت سیستم ایمنی فرزندان خود برای پیشگیری از سرماخوردگی هستند.

شربت ایمیونس برای سرماخوردگی کودکان
شربت ایمیونس برای کاهش علائم سرماخوردگی در کودکان موثر است.

شربت ایمیونس حاوی ترکیبات موثری همچون بتاکاروتن‌ها، ویتامین‌های B12 و B6 است که در تولید گلبول‌های سفید خون نقش دارند. گلبول‌های سفید مهم‌ترین سربازهای دفاعی بدن هستند که در هنگام بیماری بدن به تعداد بیشتری از آنها نیاز دارد. این ریزمغذی‌ها باعث افزایش سربازهای دفاعی بدن می‌شوند.

علاوه بر این، زینک و آهن نیز در مبارزه با عوامل عفونی و ویروس‌ها در بدن نقش مهمی دارند. زینک با افزایش آنزیم‌های مرگبار برای ویروس‌ها و باکتری‌ها، باعث افزایش شدت حملات سیستم ایمنی در برابر این عوامل بیماری را می‌شود. آهن نیز با خونرسانی و افزایش انرژی گلبول‌های سفید باعث بهبود عملکرد سیستم دفاعی می‌شود. همه‌ی این فرایندها در کنار هم برای کاهش علائم سرماخوردگی و بهبود سریع‌تر آن نقش دارند.

شربت ایمیونس برای کودکان با چه سنی مناسب است؟

برای تقویت ایمنی کودکان بالای ۳ سال می‌توانید از شربت ایمیونس استفاده کنید. مصرف این شربت هم برای افزایش قد و وزن و تقویت سیستم ایمنی در کودکان بسیار تاثیرگذار است. همچنین اگر فرزندتان بی اشتها و کم انرژی است، این شربت می‌تواند برای افزایش انرژی بدن او بسیار مؤثر باشد.

خرید سریع شربت ایمیونس

نحوه مصرف شربت تقویت ایمنی ایمیونس برای کودکان

برای اثرگذاری کامل دارو، کافی است روزی دو بار از شربت تقویت سیستم ایمنی ایمیونس به فرزند خود بدهید. برای هر نوبت نیز نصف تا ۱ قاشق مرباخوری از شربت معادل ۲.۵ تا ۵ میلی گرم از آن کافی است.

مصرف شربت ایمیونس برای کودکان
روزی دو بار مصرف شربت ایمیونس برای کودکان کافی است.

بهتر است قبل از خرید شربت ایمیونس، با پزشک درمورد کمبودهای تغذیه‌ای بدن کودک خود مشورت کنید تا از زیاده روی در مصرف ویتامین‌ها و املاح پیشگیری شود.

عوارض شربت ایمیونس برای کودکان

در جواب به این سؤال که شربت ایمیونس برای کودکان ضرری ندارد؟ باید گفت خیر. این شربت برای کودکانی که دچار کمبودهای تغذیه‌ای، بی اشتهایی و رشد کند هستند، یک مکمل تغذیه‌ای بسیار خوب است. اما حتماً قبل از مصرف آن باید با پزشک یا داروساز مشورت کنید تا از بروز عوارض احتمالی جلوگیری شود.

پرسش و پاسخ درباره شربت ایمیونس برای کودکان

حال که با تاثیرات و خواص شربت ایمیونس برای کودکان آشنا شدید، در ادامه می‌خواهیم سؤالات پرتکرار شما والدین را درباره‌ی این شربت تقویت ایمنی پرفروش پاسخ دهیم. دانستن پاسخ این سؤالات به شما کمک می‌کند با اطمینان و آگاهی بهتری شربت ایمیونس را برای تقویت کودک خود خریداری کنید.

پرسش و پاسخ درباره شربت ایمیونس
سوالات خود درباره شربت ایمیونس را از ما بپرسید.

شربت ایمیونس برای کودکان ضرر ندارد؟

خیر. همانطور که بالاتر هم گفتیم، این شربت در حالت عادی هیچ عوارضی برای کودکان ندارد؛ مگر در مواردی خاص که کودک به یکی از ویتامین‌ها یا املاح موجود در ترکیبات ایمیونس حساسیت داشته باشد.

مصرف شربت ایمیونس برای کودکان زیر ۲ سال مجاز است؟

خیر. طبق دستور مصرف شرکت ویتابیوتیکس برای این محصول، شربت ایمیونس برای کودکان زیر دو سال نباید استفاده شود. تنها در صورتی که پزشک متخصص این شربت را برای کودکان زیر ۲ سال تجویز کند، مصرف آن مانعی ندارد.

شربت ایمیونس برای کودک زیر یک سال هم قابل استفاده است؟

خیر. شربت ایمیونس تنها برای کودکان بالای ۳ سال قابل استفاده است. زیرا کودکان زیر ۱ سال هنوز از شیر مادر تغذیه می‌کنند و شرایط بدن آن‌ها برای مصرف مولتی ویتامین‌هایی مانند ایمیونس سازگار نیست.

شربت ایمیونس؛ کامل‌ترین شربت تقویتی برای کودکان

اگر این متن را به طور کامل خوانده باشید، متوجه می‌شوید که نه تنها شربت ایمیونس برای کودکان ضرری ندارد، بلکه خواص زیادی هم برای تقویت سیستم ایمنی، افزایش رشد قدی، بهبود اشتها و رفع کمبودهای تغذیه‌ای دارد. بنابراین اگر به دنبال یک شربت تقویتی خوب برای فرزندتان هستید، خرید شربت ایمیونس می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد.

خرید بهترین مکمل‌های تقویت سیستم ایمنی

 برای خرید شربت ایمیونس یا سایر مکمل‌های تقویت سیستم ایمنی برای کودکان خود، کافی است وارد اپلیکیشن خرید آنلاین دارو مفیدطب شوید. در مفیدطب می‌توانید از بین برترین برندهای مکمل تقویتی، مناسب‌ترین گزینه را برای فرزند خود انتخاب کنید و در کمتر از یک دقیقه آن را سفارش دهید.

اگر تجربه‌ی استفاده از شربت ایمیونس برای کودکان خود را دارید، آن را با ما در میان بگذارید. همچنین می‌توانید سؤالات خود درباره این محصول را از ما بپرسید. ما سؤالات شما را با نظر دکتر داروساز پاسخ می‌دهیم.


توجه: مقالات مرتبط با پزشکی و سلامت داروخانه مفید طب از منابع معتبر داخلی و خارجی تهیه شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع رسانی دارند، بنابراین توصیه درمانی و پزشکی محسوب نمی‌شوند. در صورتی که مشکل پزشکی دارید، لازم است تا برای تشخیص و درمان به پزشک مراجعه نمایید.

به اشتراک گذاری این مقاله :

اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
WhatsApp
اشتراک گذاری در linkedin
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

میگراگل قرص میگرن گیاهی

میگراگل قرص گیاهی میگرن

یکی از محصولات گیاهی موثر در پیشگیری و درمان سردردهای عصبی و میگرن، قرص میگراگل است. این قرص حاوی رازیانه، سنبل الطیب، بادرنجبویه و بید

شربت تیمکس برای گلو درد

شربت تیمکس برای گلو درد

یکی از بهترین و مؤثرترین ترکیبات ضدسرفه و خلط آور گیاهی، آویشن است که در نسخ مختلف طب سنتی به کرات به مصرف آن توصیه

قرص پاورفیت برای چیست

قرص پاورفیت برای چیست؟

اسم قارچ شیتاکه را ممکن است بسیاری از ما شنیده باشیم. قارچ شیتاکه به این معروف است که خواص و فواید بسیار زیادی را داراست.

معرفی کرم ویشگافید

کرم ویشگافید برای دردهای مفصلی

در دردهای مفصلی و استخوانی استفاده از تمام اشکال دارویی که موثر هستند می‌تواند کمک‌کننده باشد، به این دلیل که این دردها اغلب مزمن هستند