زناشوییمعرفی محصولات

با بهترین قرص تقویت نعوظ گیاهی آشنا شوید

4
بهترین قرص تقویت نعوظ گیاهی برای مردان
زمان مطالعه: ۸ دقیقه

عارضه‌ها و اختلالات جنسی، چه در مرد و چه در زن، همیشه تهدیدی برای کاهش کیفیت روابط زناشویی و ایجاد سردی در روابط است. همانطور که کم بودن میل جنسی در خانم‌ها روابط جنسی را به شدت تحت الشعاع قرار می‌دهد، اختلال نعوظ در مردان نیز چنین تاثیری بر این روابط دارد. از آنجا که امروزه بسیاری از مردان چه جوان چه میانسال با این مشکل درگیر هستند، این مطلب از مجله سلامت مفیدطب را به معرفی راه‌های درمان اختلال نعوظ اختصاص دادیم و در انتها نیز بهترین قرص تقویت نعوظ گیاهی را به شما معرفی خواهیم کرد. پس تا انتهای این متن با ما همراه باشید.

اختلال نعوظ چیست و چرا اتفاق می‌افتد؟

نعوظ در مردان به حالتی گفته می‌شود که در آن بافت اسفنجی آلت پر از خون شده و اندام جنسی مرد به حالت سفت شده در می‌آید. تداوم نعوظ یا ارکشن برای ایجاد رابطه جنسی و رسیدن به انزال بسیار مهم است. برای ایجاد نعوظ طبیعی و تداوم آن در مردان بخش‌های مختلف بدن از جمله مغز، دستگاه اعصاب مرکزی و محیطی، هورمون‌های خونی و عروق و شریان‌ها، باید باهم هماهنگ شوند.

اختلال نعوظ؛ یکی از شایع ترین مشکل جنسی مردان

اختلال نعوظ؛ یکی از شایع‌ترین مشکلات جنسی مردان

اگر هماهنگی یا تعادل هورمون‌ها در یکی از این بخش‌ها از بین برود، در فرایند ایجاد و پایداری نعوظ مشکل ایجاد می‌شود که به آن اختلال نعوظ (ED) یا Erectile dysfunction می گویند. در نتیجه این اختلال آلت یا اصلاً راست نمی‌شود یا مدت زمان کمی در این حالت باقی می‌ماند که ایجاد ناتوانی جنسی در مردان می‌شود.

برای درمان ناتوانی جنسی در مردان راه‌های زیادی از جمله مصرف قرص تقویت نعوظ گیاهی، وجود دارد. اما برای انتخاب آگاهانه راه درمان، بهتر است ابتدا با دلایل بروز این مشکل آشنا شوید.

علت اختلال نعوظ در مردان

مشکلات نعوظ در مردان چند دلیل عمده و مشخص دارد که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم و درباره آن‌ها صحبت می‌کنیم.

 1. مشکلات روحی روانی:

شایع‌ترین دلیلی که ممکن است هر مردی را، حتی بدون سابقه مشکل نعوظ، با این عارضه مواجه کند، افزایش تنش، اضطراب و استرس است. این اضطراب و تنش ممکن است ناشی از فشار کاری زیاد، مشکلات زندگی زناشویی، ترس از عدم رضایت شریک جنسی، ترس از زود انزالی، احساس گناه، تمایلات جنسی متفاوت یا وجود یک بیماری روانی جدی باشد. هرکدام از این شرایط می‌تواند هماهنگی میان بخش‌های مرتبط در ایجاد نعوظ را دچار مشکل کند.

 1. اختلالات هورمونی:

کاهش هورمون‌های دخیل در فرایند نعوظ از جمله هورمون تستوسترون، هورمون‌های هیپوفیز و تیروئید یا افزایش سطح پرولاکتین باعث ایجاد اختلال نعوظ می‌شود و ناتوانی جنسی را در پیش دارد.

تاثیر داروها بر اختلال نعوظ

تاثیر عوارض داروها بر اختلال نعوظ

 1. تأثیر داروها:

عوارض برخی از داروها نیز ممکن است روی عملکرد صحیح جنسی آقایان تاثیرگذار باشد. داروهای کاهش فشار خون، داروهای مخدر مانند متادون، داروهای ضد افسردگی، داروهایی از جمله کتوکونازول، اسپیرونولاکتون، سایمتیدین، مواردی هستند که درجات خفیف تا شدید اختلال نعوظ را در مردان ایجاد می‌کنند.

 1. اختلالات عصب:

قطع نخاع بر اثر تصادف یا حادثه یا آسیب‌های نخاعی نیز یکی از علل مشکل نعوظ و ناتوانی جنسی مردان است.

 1. مشکلات عروقی و شریانی

کارکرد صحیح عروق خونی در پمپاژ خون به درون آلت تناسلی و ایجاد نعوظ بسیار مهم است. گاهی اوقات در شرایطی مانند بیماری دیابت، بیماری‌های قلبی عروقی، فشار خون بالا و… پمپاژ خون با مشکل مواجه شده و اختلال نعوظ پدید می‌آید.

البته افزایش سن، چاقی، سیگار کشیدن، مصرف زیاد الکل، جراحی پروستات، ضربه یا جراحی لگن، اشعه درمانی یا شیمی درمانی نیز ممکن است سبب آسیب به شریان‌ها شوند.

راه‌های طبیعی درمان اختلال نعوظ در مردان

حال که با دلایل ایجاد مشکل نعوظ آشنا شدید، پس از مراجعه به پزشک با آگاهی بیشتری می‌توانید راه درمان مناسب خود را انتخاب کنید. در ادامه چند راهکار طبیعی برای درمان ناتوانی جنسی معرفی می‌کنیم. گاهی اوقات در افراد تنها یکی از این راه‌ها برای درمان پاسخگو است اما گاهی نیاز است چند روش به طور همزمان پیش گرفته شود تا این مشکل به طور کامل از بین برود.

تغییر سبک زندگی برای رفع نعوظ

تغییر سبک زندگی برای درمان اختلال نعوظ در مردان

اصلاح سبک زندگی

اصلاح سبک زندگی به معنی ترک عادت‌های غلطی است که باعث ایجاد مشکلات جنسی می‌شود. عادت‌هایی که قبل‌تر هم به آن‌ها اشاره کردیم مانند سیگار کشیدن، مصرف الکل و چاقی. گاهی اوقات ناتوانی‌های جنسی با تغذیه مناسب، تحرک بدنی و ورزش کردن، کنار گذاشتن سیگار و مواد مخدر، الگوی خواب منظم و تعدیل وزن به خودی خود برطرف می‌شود و نیازی به مصرف داروهای شیمیایی نیست.

هرچند تغییر سبک زندگی و عادت‌های غلط نیز کار ساده‌ای نیست، اما این روش، بیش از هر داروی شیمیایی دیگری روی بهبود کیفیت زندگی زناشویی و به طور کلی سلامت عمومی بدن تأثیر دارد.

روان درمانی و مشاوره برای رفع مشکل نعوظ

روان درمانی و زوج تراپی؛ بهترین راه درمان ناتوانی‌های جنسی

روان درمانی

به طور کلی مشاوره گرفتن از یک روان درمان یا متخصصان زوج تراپی و تحت نظر یک تراپیست مجرب بودن برای درمان اختلالات جنسی در مردان و زنان، هر دو، بسیار مؤثر و ضروری است. در بسیاری از موارد، طرح مشکل با سکس تراپیست می‌تواند مشکل شما را برطرف کند.

هورمون تراپی

اگر برای درمان ناتوانی جنسی و مشکل نعوظ (ED) خود به پزشک متخصص مراجعه کنید و کمبود سطح هورمون‌های جنسی مانند تستوسترون در شما تشخیص داده شود، هورمون تراپی می‌تواند راه خوبی برای رفع مشکل شما باشد. در این روش پزشک با تجویز هورمونی که کمبود آن باعث اختلال نعوظ شده این عارضه را رفع می‌کند. هورمون تراپی نیز مانند سایر روش‌های درمانی دیگر باید تحت نظر پزشک متخصص انجام شود.

آفرودیت؛ داروی گیاهی موثر برای اختلال نعوظ

قرص آفرودیت؛ بهترین قرص گیاهی برای درمان اختلال نعوظ در مردان

آفرودیت؛ قویترین قرص تقویت نعوظ گیاهی برای مردان

امروزه اغلب زشکان توصیه می‌کنند از مصرف داروهای شیمیایی نعوظ در طولانی مدت برای درمان اختلال نعوظ پرهیز کنید. زیرا معمولاً اکثر این داروها حالت اعتیاد آور داشته و بیشتر به عنوان یک درمان موقت به کار می‌روند. از طرفی ثابت شده که استفاده از راه‌های طبیعی مانند تغییر سبک زندگی و مشورت با روان درمانگر و سکس تراپیست می‌تواند تأثیر بسیار بسیار بیشتر از داروهای شیمیایی داشته باشد.

در کنار این راه‌های طبیعی برای درمان اختلال نعوظ، مصرف داروهای گیاهی نیز می‌تواند بسیار مؤثر باشد. قرص آفرودیت نمونه‌ای از قویترین قرص‌های تقویت نعوظ گیاهی است که در بازار ایران می‌توان پیدا کرد.

آفرودیت محصولی از شرکت گل دارو است که به عنوان بهترین قرص تقویت جنسی مردان گیاهی نیز شناخته می‌شود. این قرص حاوی عصاره گیاهان قدرتمندی نظیر دارچین، زنجبیل، زعفران و خارخاسک است که در کنار هم با ایجاد اثر هم افزایی به افزایش سطح تستوسترون و کاهش اختلال نعوظ در مردان کمک می‌کند.

تأثیر قرص نعوظ گیاهی آفرودیت

هرکدام از عصاره‌های گیاهی موجود در قرص تقویت نعوظ آفرودیت، حاوی ترکیبات موثری است که باعث افزایش سلامت جنسی مردان می‌شود. قویترین این ترکیبات شامل شوگائول، فنول ها، کامفرول، کروستین و ساپونین های استروئیدی هستند همگی خاصیت آنتی اکسیدان دارند.

آنتی اکسیدان های قوی در قرص آفرودیت، باعث کاهش سطح استرس در بدن شدن و با ترشح نیتریک اکسید سبب افزایش اتساع عروق درون آلت تناسلی مردان می‌شود. این فرایند باعث افزایش پمپاژ خون به آلت شده و نعوظ طبیعی و پایدار ایجاد می‌کند.

قرص آفرودیت، علاوه بر کمک به درمان ناتوانی جنسی در مردان، در افزایش میل جنسی زنان نیز نقش دارد و به رفع مشکلات هر دو طرف در رابطه زناشویی کمک می‌کند.

سؤالات و نظرات درباره قرص آفرودیت

در ادامه آشنایی با بهترین قرص تقویت نعوظ گیاهی، به سراغ سوالاتی که درباره آفرودیت ممکن است در ذهن شما ایجاد شود می‌رویم تا دیگر در هنگام خرید آن دچار ابهامی برای شما باقی نماند.

عوارض قرص آفرودیت چیست؟

معمولاً مصرف قرص آفرودیت در دوز پیشنهادی عوارضی ندارد. اما افرادی که به گیاهان موجود در ترکیبات این قرص تقویت نعوظ گیاهی حساسیت دارند، نباید از این دارو استفاده کنند. افراد مبتلا به بیماری‌های قلبی و کمبود فشار خون باید با احتیاط این دارو را مصرف کنند.

قرص گیاهی آفرودیت برای زود انزالی مؤثر است؟

بله. عصاره‌های گیاهی موجود در این قرص نعوظ گیاهی سبب افزایش سطح هورمون تستوسترون شده و اختلال زود انزالی را نیز تا حد زیادی برطرف می‌کند.

قرص آفرودیت برای پسردار شدن شانس بیشتری ایجاد می‌کند؟

قرص آفرودیت با تأثیر مواد مؤثره خود باعث افزایش تعداد اسپرم‌ها و افزایش قدرت آن‌ها می‌شود که احتمال باروری را در مردان افزایش می‌دهد. اما مصرف این قرص در پسردار شدن یا دختردار شدن و تعیین جنسیت فرزند نقشی ندارد.

مصرف قرص تقویت جنسی آفرودیت در بارداری ضرر دارد؟

بله. مصرف این قرص تقویت جنسی برای بانوان باردار ممنوع است. اما در دوران شیردهی برای افزایش میل جنسی خانم‌ها مانعی ندارد.

بهترین قرص تقویت نعوظ گیاهی را از ما بخواهید

ما در این مطلب سعی کردیم شما را با یکی از شایع‌ترین مشکلات جنسی مردان یعنی اختلال نعوظ و راه‌های درمان آن آشنا کنیم. در کنار راه‌های طبیعی، مصرف قرص تقویت جنسی آفرودیت به عنوان یک داروی گیاهی کم عارضه می‌تواند در روند سریع‌تر درمان بسیار مؤثر باشد. برای تهیه این قرص یا سایر داروهای گیاهی تقویت نعوظ و رفع مشکلات جنسی کافی است به داروخانه آنلاین دکتر اصیلی (مفیدطب) بروید. اینجا می‌توانید از بین بهترین محصولات گیاهی و مکمل‌های تقویت جنسی مردانه، محصول مورد نظر خود را سفارش دهید و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تحویل بگیرید.

خرید سریع قرص گیاهی آفرودیت

در نهایت اگر بازهم سوالی درباره قرص تقویت جنسی آفرودیت یا سایر محصولات گیاهی تقویت نعوظ داشتید، در صفحه محصول آفرودیت یا در قسمت نظرات همین پست با ما درمیان بگذارید تا با مشورت دکتر داروساز به آن‌ها پاسخ دهیم.

بهنوش احمدی
بهنوش احمدی هستم. حدود 4 ساله که کار محتوا نویسی انجام می‌دم. از این مدت دو سالی هست که رشته تحصیلیم (زیست شناسی) رو با علاقم به محتوا آمیختم و در حوزه پزشکی و سلامت فعالیت می‌کنم.

  مهمترین نکاتی که باید درباره‌ی مکمل‌های غذایی بدانید

  مقاله قبلی

  افزایش سیستم ایمنی کودکان به کمک کپسول پروکید

  مقاله بعدی

  شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

  4 نظرات

  1. سلام من دو رگ قلبیم مسدود شده بود فنر گذاشتم آیا قرص گیاهی آفرودیت برای بنده ضرر دارد۵۷ ساله ام

   1. با سلام.
    مصرف آفرودیت در بیماران قلبی و افرادی که مخصوصا داروهای ضدانعقاد خون مصرف می‌کنند، حتما باید با مشورت پزشک باشد.

    با احترام، مسئول فنی داروخانه (دکتر داروساز)

  2. باسلام فردی ۴۵ ساله هستم ۱۰ساله دیابت دارم و۳سال پیش جراحب قلب باز انجام داده ام ایا می تونم از قرص گیاهی آفرودیت اسفاده کنم ممنون میشم راهنمایم کنید

   1. با سلام
    در بیماران با سابقه مشکلات قلبی عروقی آفرودیت باید با مشورت پزشک مصرف شود، مخصوصا اگر از داروهای ضدانعقاد خون استفاده میکنید.

    با احترام، مسئول فنی داروخانه (دکتر داروساز)

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیشتر در زناشویی