خرید بهترین محصولات دینه ایران از داروخانه آنلاین مفید طب

محصولات دینه توسط داروسازی دینه ایران (مجتمع صنایع دینه ایران) که شرکتی با سابقه بیشتر از 40 سال است، تولید شده و در بازار دارویی ایران عرضه می‌شوند. این محصولات گستره وسیعی از مشکلات مانند بیماری‌های مربوط به گوارش، قلب و عروق، دستگاه تنفسی، اضافه یا کمبود وزن و اعصاب و روان را پوشش می‌دهند. محصولات دینه ایران با بالاترین کیفیت و با استفاده از بهترین مواد اولیه تهیه و تولید می‌شوند.

تاریخچه دینه ایران

مجتمع صنایع دینه ایران از سال 1359 توسط مرحوم محمد کریم ابراهیمی قاجار و جمعی از دوستان تاسیس شد. این شرکت داروسازی ابتدا با هدف احیای گیاهان دارویی و بهره‌مندی از خواص آنان در جهت سلامت جامعه بنا گردید. دینه ایران طی سال‌ها با گسترش کار شرکت و انجام تحقیق و توسعه، محصولات متنوعی ارائه کرده است.

در اوایل کار مرحوم دکتر جزایری برای همکاری در شرکت دینه به عنوان سرپرست علمی دعوت شدند و به تیم پیوستند. در سال‌های اول توانستند محصولاتی با فرمول‌های اختصاصی دینه تولید کرده و به بازار عرضه کنند. پس از فوت دکتر جزایری در همان سال‌ها، متخصصان باتجربه‌ای مانند آقای دکتر علی زرگری رئیس وقت دانشکده داروسازی دانشگاه تهران و رئیس وقت اداره گیاهان بهداشت و درمان، دکتر خوشنویسان رئیس وقت آزمایشگاه دانشکده داروسازی دانشگاه تهران و آقای دکتر پور سجادی تحصیل کرده گیاهان دارویی از آلمان به شرکت دینه ایران پیوستند.

امروز با گسترش صنایع دینه ایران طی سال‌های فعالیتشان، شرکت کشت و نباتات دارویی و صنعتی ایران نیز تاسیس شده و گیاهان دارویی مورد نیاز محصولات دینه در سه اقلیم (قزوین، ورامین و گیلان) در زمین‌هایی به وسعت حدود 400 هکتار توسط این شرکت کشت می‌شود.

اکنون محصولات دینه شامل داروهای گیاهی، غذایی، بهداشتی، طبیعی، سنتی و مکمل است که توسط این مجموعه و با تکیه بر تجربه سال‌ها فعالیت، تولید و عرضه می‌شوند. این محصولات محبوبیت زیادی به دست آورده و توانسته‌اند اعتماد مشتریان این برند را جلب کنند. محصولات دینه ایران در دسته‌های متنوعی مانند مشکلات پوستی، تنفسی، داخلی و گوارش، اعصاب و روان و قلب و عروق تولید و عرضه می‌شوند.

محصولات دینه 

در این بخش با چند نمونه از محبوب ترین محصولات دینه ایران آشنا می‌شوید. شما می‌توانید لیست داروهای گیاهی دینه را در ابتدای همین صفحه مشاهده کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت محصولات دینه مثل انواع کپسول و قرص دینه، به همین لیست مراجعه کرده و در صورت تمایل، خرید اینترنتی آسان را با داروخانه آنلاین مفیدطب تجربه کنید.

قرص سی لاکس

قرص سی لاکس دینه یک داروی کاملا گیاهی با اثرات قوی ملینی است که به درمان یبوست های ناشی از مشکلات روده بزرگ کمک می‌کند. سی لاکس همچنین با کمک به تخلیه روده، از تنبلی روده پیشگیری می‌کند. در تهیه این قرص دینه ایران از یکی از موثرترین گیاهان دارویی ملین یعنی گیاه سنا استفاده شده است.

قرص نروکسین

قرص نروکسین دینه از محصولات محبوب این شرکت است که  به درمان افسردگی و عوارض ناشی از آن کمک می کند. این قرص با استفاده از عصاره گیاه علف چای و سایر ترکیبات طبیعی موثر در بهبود شرایط روحی و عملکرد مغز موثر است. کاهش اضطراب و استرس، کمک به بهبود سندرم قاعدگی، بهبود افسردگی پس از یائسگی و بهبود بی خوابی و اختلالات خواب از مهمترین خواص این محصول دینه است.

قرص آلتادین

قرص آلتادین یکی از قویترین قرص‌های ضد گلودرد و سرفه و با اثرات خلط آور و نرم کننده گلو است.  این قرص مکیدنی با استفاده از عصاره گل ختمی در ترکیباتش، به طور موثری گلودرد را درمان می‌کند. این محصول دینه برای خارش گلو، التهاب و سوزش آن نیز مفید است و با مرطوب کردن مجاری تنفسی، به بهبود سریع‌تر آن کمک می‌کند. 

قرص شیکوریدین

قرص شیکوریدین یکی از محبوبترین قرص های اشتها آور گیاهی موجود در بازار است. این قرص دینه، حاوی عصاره کاسنی، شنبلیله، رازیانه بوده و به افزایش اشتها، چاقی صورت و کاهش مشکلات گوارشی کمک می‌کند. قرص شیکوریدین دینه همچنین برای رفع احساس ضعف عمومی موثر بوده و تامین کننده قسمتی از املاح و ویتامین‌های مورد نیاز بدن در دوران نقاهت بیماران و تغذیه سالمندان است.
 

بیشتر