خرید محصولات سندروس | داروخانه آنلاین مفید طب

برند سندروس در واقع متعلق به شرکت فرشته جویان است که در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را برای تولید انواع مکمل‌های دارویی آغاز کرد. این شرکت تاکنون ۱۴ محصول را وارد بازار کرده و در همه این سال‌ها نیز بر روی بهبود کیفیت و به روز بودن آن‌ها تمرکز داشته است.

این شرکت داروسازی ایرانی برای افزایش کیفیت و اثرگذاری محصولات خود، به خصوص مکمل‌های غذایی، با شرکت میرباکو آمریکا همکاری کرده و از تحقیقات و پژوهش‌های این شرکت نیز استفاده می‌کند. به همین دلیل محصولات سندروس در بین محصولات ایرانی، کیفیت بالایی دارد و مورد اطمینان پزشکان و داروسازان است.

محبوب‌ترین محصولات سندروس

سندروس محصولات بسیار با کیفیتی در قالب قرص، شربت و کپسول تولید کرده است که بسیاری از آن‌ها در سبد محصولات پرطرفدار در داروخانه‌ها قرار گرفته‌اند. در ادامه چند مورد از محبوب‌ترین محصولات سندروس را به شما معرفی می‌کنیم:

شربت سندروس پلاس زینک

شربت سندروس پلاس زینک با طعم شکلات یک مکمل فوق‌العاده برای کودکان و نوجوانان است که حاوی انواع ویتامین‌های ضروری، آهن، کلسیم و روی (زینک) می‌باشد. این شربت به بهبود عملکرد سیستم ایمنی کمک کرده و قدرت دفاعی بدن را در مقابل عفونت‌های حاد و مزمن افزایش می‌دهد.

شربت آهن سندروس

شربت آهن سندروس علاوه بر عنصر آهن، تمام ویتامین‌های خانواده B، ویتامین C و مس را نیز در ترکیبات خود دارد. این شربت طعم بسیار خوبی داشته و یک مکمل غذایی کامل برای رفع کم‌خونی کودکان و بزرگسالان است.

کپسول تقویت جنسی سندروس

کپسول جینسینگ و آرژنین سندروس یک مکمل چند کاره برای تقویت جنسی، افزایش انرژی بدن، کاهش عوارض یائسگی و کاهش دردهای مفصلی و استخوانی است. این کپسول حاوی 3 ماده گیاهی جینسینگ، زنجبیل و دارچین به همراه آرژنین است که تاثیر بسیار زیادی در تقویت و تحریک قوای جسمی دارند و محرکی مثبت برای تحریک بدنی در افرادی که دچار ضعف عضلانی هستند به شمار می‌روند.

 

بیشتر