شرکت داروسازی امید پارسینا دماوند OPD Pharma

شرکت دارویی امید پارسینا دماوند که به طور اختصار به آن او پی دی فارما (OPD Pharma) نیز گفته می‌شود، فعالیت خود را از سال 1387 در زمینه واردات محصولات دارویی و نمایندگی انحصاری محصولات شرکت‌های دارویی معتبر بین المللی آغاز نمود. این شرکت با تاسیس کارخانه به تولید مرغوب‌ترین داروهای مکمل غذایی و گیاهی به فعالیت خود ادامه داده است و تاکنون توانسته پیشرفت‌های چشم‌گیری را در این زمینه کسب نماید. او پی دی فارما (OPD Pharma) با هدف ارتقا سطح سلامت مردم با تولید محصولات دارویی با کیفیت و توزیع آن توسط شرکت‌های پخش سراسری معتبر تمام توان خود را به کار گرفته است تا بهترین خدمات را در زمینه سلامت هرچه بیشتر هموطنان عزیز ارائه دهد. 

آغاز فعالیت

شرکت امید پارسینا دماوند در سال‌های اولیه شروع فعالیت، با شرکت‌های دارویی معتبری وارد مذاکره شد و توانست محصولات دارویی با کیفیتی را وارد ایران کند. سپس وارد فاز دیگری از خدمات گردید و با تاسیس کارخانه خط تولید مکمل‌های دارویی و گیاهی را راه انداز کرد. این برند تحولی عظیم در ارتقا سلامتی در جامعه داشته است و توانسته است به برندی معتبر در میان خریداران ایرانی تبدیل گردد. 
کمپانی داروسازی امید پارسینا دماوند تاکنون توانسته است بر اساس اصول داروسازی روز دنیا بیش از 30 مکمل دارویی و گیاهی را تولید و به بازارهای فروش عرضه نماید. مکمل‌های درمانی و کمک درمانی او پی دی فارما به کمک فرمولاسیون پیشرفته و طبیعی در زمینه‌های تقویت سیستم ایمنی بدن، تقویت و بهبود فعالیت دستگاه گوارشی، تقویت سیستم قلبی و عروقی، تقویت سیستم تنفسی و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند.
محصولات شرکت داروسازی او پی دی فارما در تمامی داروخانه‌های آنلاین و حضوری وجود دارد و شما می‌توانید به راحتی هرکدام از محصولاتی که مدنظر دارید را خریداری کرده و مورد مصرف قرار دهید. 

معرفی محصولات محبوب شرکت داروسازی او پی دی فارما 

کپسول ژلاتینی هیرویت مکس :

کپسول ژلاتینی هیرویت او پی دی فارما با تامین مواد مغذی مورد نیاز مو، مکملی ایده‌آل برای آقایان و بانوان محسوب می‌شود. کپسول هیرویت مکس او پی دی فارما ترکیبی از مواد معدنی، ویتامین‌ها و آمینو اسید است که به حفظ سلامت فولیکول مو و جلوگیری از ریزش مو کمک می‌کند. هیرویت مکس به واسطه ترکیبات غنی، این فرآورده علاوه بر حفظ سلامت موها، موجب بهبود سلامت پوست، بهبود زخم و تقویت سیستم ایمنی نیز می‌شود. 

کپسول ژلاتینی ویتامین د3

قرص ویتامین د3 100 او پی دی فارما با ترکیبی از ویتامین D و کلسیم در جهت کمک به جلوگیری و درمان پوکی استخوان نقش بسزایی ایفا می‌کنند. ویتامین D به عنوان یک ویتامین محلول در چربی دارای وظایف و نقش‌های مختلفی در بدن بوده و می‌تواند تضمین کننده سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها و حفظ شدن بافت و ساختار طبیعی آن‌ها باشد. این ویتامین همچنین در جذب شدن کلسیم از طریق دستگاه گوارش نیز نقش داشته و هر نوع کمبود در این ویتامین می‌تواند فرایند جذب کلسیم را نیز با مشکل مواجه کند.

قرص سلنیوم پلاس

از جمله محصولات او پی دی فارما که مخاطبین بسیاری دارد می‌توان به قرص سلنیوم پلاس او پی دی فارما اشاره کرد که با ترکیب سلنیوم و ویتامین‌های مفیدی همچون ویتامین C، E و A نقش اساسی در حفظ سلامت بدن و جلوگیری از تخریب رادیکال‌های آزاد دارد. 

بیشتر