خرید بهترین محصولات گل دارو از داروخانه آنلاین مفید طب

گل دارو محصولات گیاهی بسیار متنوعی برای کاربردهای مختلف مانند لاغری، تقویت جنسی، مشکلات گوارشی و یبوست، افسردگی، اضطراب و ترک اعتیاد تولید می‌کند. این داروهای گیاهی با انواع فرم‌های دارویی قرص، کپسول، قطره، شربت، ژل، کرم، پماد واسپری توسط شرکت گل دارو ارائه می‌شوند.

شرکت گل دارو محصولات خود را با بهره‌گیری از به‌روزترین فناوری داروسازی دنیا و با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد اولیه تولید نموده و به بازار دارویی ایران و چند کشور آسیایی و اروپایی عرضه می‌کند. بنابراین می‌توانید بالاترین کیفیت را از این محصولات انتظار داشته باشید.

در ادامه به معرفی چند دسته از محبوب‌ترین و بهترین محصولات گل دارو می‌پردازیم:

محصولات گل دارو برای تقویت جنسی

محصولات گیاهی مختلفی در این دسته تولید شده‌اند مانند: قرص آفرودیت، کپسول پاورگل، قطره آفرودیت و کپسول جین سین.

قرص آفرودیت

قرص گیاهی آفرویت گل دارو، یک داروی تقویت کننده میل جنسی برای خانم‌ها و آقایان است. آفرودیت برای کمک به درمان انواع اختلالات جنسی چون اختلال نعوظ (شایع‌ترین نوع اختلالات جنسی)، زود انزالی و کاهش تمایلات جنسی در زنان و مردان تولید شده است. قرص آفرودیت به دلیل داشتن تاثیر مثبت در درمان انزال زودرس، به عنوان قرص تاخیری شرکت گل دارو نیز شناخته می‌شود.

محصولات گل دارو برای یبوست

محصولات گیاهی مختلفی در این دسته تولید شده‌اند مانند: کپسول فیتولاکس، شربت سناگل و پودر فیبروگل.

فیتولاکس

کپسول فیتولاکس گل دارو حاوی ترکیبات گیاهی مانند پودر پوست دانه اسفرزه و پودر سبوس دار جو دوسر بوده و تأثیر خوبی در رفع یبوست دارد. همچنین فیتولاکس برای کمک به سلامت دستگاه گوارش نیز کاربرد دارد.

محصولات گل دارو برای کلیه و مجاری ادراری

محصولات گیاهی مختلفی در این دسته تولید شده‌اند مانند: قطره سنکل، قرص و قطره پروستاتان و قرص مدریک.

قطره سنکل

قطره سنکل یکی از بهترین داروهای گیاهی برای دفع سنگ کلیه و پیشگیری از ابتلا به آن است. در این قطره از ترکیب عصاره چند گیاه مؤثر از جمله رازیانه، خارخاسک و زیره سبز استفاده شده است. این قطره برای دفع سنگ‌های کلیه تا قطر 7 میلی متر کاربرد داشته و ضد اسپاسم مجاری ادراری نیز می‌باشد.

سایر محصولات محبوب

قرص اسلیم کوئیک، محصول گل دارو برای لاغری

قرص لاغری اسلیم کوئیک، با مکانیسم‌های مختلفی مانند افزایش سوخت و ساز چربی‌ها و کاهش اشتها سبب کاهش وزن سریع می‌شود. این قرص کاملاً گیاهی بوده و از خواص کرفس، شوید و چای سبز برای لاغری در آن بهره گرفته شده است. اسلیم کوئیک اثر کاهش دهنده چربی و فشار خون نیز دارد.

قرص لیورگل، پاکسازی کبد و بهبود کبد چرب

قرص لیورگل گل دارو حاوی عصاره خشک خار مریم بوده و تأثیر زیادی در حفظ سلامت کبد دارد. خار مریم حاوی سیلیمارین است؛ این گیاه قابلیت بالایی در از بین بردن رادیکال‌های آزاد و بهبود بیماری هپاتیت دارد. مصرف لیورگل برای بهبود سیروز کبدی، کبد چرب و همچنین کاهش عوارض سمی داروهای ضد سرطان و بهبود هپاتیت حاد و مزمن مفید است.

قرص نوراگل، کاهش اضطراب، استرس و بی خوابی

قرص نوراگل گل دارو یک قرص خواب آور و آرامبخش گیاهی است که برای کاهش اضطراب و استرس بسیار مؤثر است. این محصول حاوی عصاره سنبل‌الطیب و بادرنجبویه، دو گیاه آرام بخش قوی است. نوراگل به بهبود اختلالات خواب و رفع بی خوابی عصبی نیز کمک می‌کند.

در این صفحه شما می‌توانید لیست انواع داروی گیاهی تولید شده توسط گل دارو را مشاهده کرده و در صورت نیاز پس از مطالعه اطلاعات کامل مربوط به داروها (از جمله بروشور و توضیحات که توسط تیم تخصصی داروخانه آنلاین مفید طب تدوین شده است)، به صورت اینترنتی خریداری نمایید.
 

بیشتر