خرید بهترین محصولات شرکت داروسازی سینا فرآور

داروسازی سینا فرآور اسپادانا که به اختصار به داروسازی سینا فرآور معروف است، در سال 1389 کار خود را در زمینه تولید داروهای گیاهی و طب سنتی آغاز کرد. این شرکت داروسازی با هدف رفع بیماری‌ها و سلامت روزافزون جامعه، انواع دارو گیاهی برای بیماری‌های مختلفی مانند بیماری‌های معده و گوارش، کلیه، مجاری ادراری، کبد و… تولید می‌کند. احیای طب سنتی ایران از طریق تولید محصولات بر اساس آموزه‌های طب سنتی، از اهداف اصلی سینا فرآور است.

شرکت داروسازی سینا فرآور با ایجاد و تجهیز آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت، ساخت واحد تحقیق و توسعه و داشتن مزارع اختصاصی پرورش گیاهان دارویی، توانسته است کیفیت فرآورده‌های خود را افزایش داده و بر اساس استانداردهای داروسازی (GMP) گام بزرگی در جهت ترویج طب ایرانی و فرهنگ استفاده از گیاهان دارویی بردارد.

ارزش‌ها و اهداف شرکت داروسازی سینافرآور

سینا فرآور اسپادانا با هدف احیای آموزه‌های طب سنتی و تولید دارو گیاهی به عنوان جایگزین داروهای شیمیایی فعالیت خود را شروع کرد. علاوه بر تلاش در جهت به ارمغان آوردن سلامتی برای جامعه، یکی از ارزش‌های این شرکت، جلب اعتماد مشتریان است. کارکنان و متخصصین داروسازی سینا فرآور همواره در حال ارتقای سطح علمی خود بوده و در جهت افرایش کیفیت محصولات تلاش می‌کنند.

این شرکت با شعار «سینافرآور تلاشی برای سلامتی سبز شما»، با رعایت اصول انسانی، درستکاری را سرلوحه ارکان سازمانی خود قرار داده و برای بهبود بیماران می‌کوشد.

ارزش‌های سینا فرآور به طور خلاصه شامل موارد زیر است:

  • حفظ کرامت انسانی
  • مشتری مداری
  • خلق فرصت های ایده آل
  • گسترش ایده های نوین
  • حفظ محیط زیست
  • تحقق نیازهای جامعه بر پایه طب سنتی

محصولات داروسازی سینا فرآور

در این بخش، سه نمونه از پرفروش‌ترین محصولات تولید شده توسط داروسازی سینا فرآور را معرفی می‌کنیم. لیست بقیه محصولات این شرکت را می‌توانید در ابتدای همین صفحه مشاهده کرده و در صورت نیاز، اقدام به خرید اینترنتی دارو ها از داروخانه اینترنتی مفیدطب نمایید.

قرص لاغری هزال

قرص لاغری هزال سینا فرآور یک دارو گیاهی برای کاهش اشتها و کاهش وزن است که بر اساس ترکیبات توصیه شده در طب سنتی فرموله و تولید شده است. هزال با داشتن ترکیبات گیاهی از دل طبیعت (ترکیبی از گیاهان مرزنجوش، زیره سیاه، زنیان، سداب و...)، علاوه بر کمک به لاغری و کاهش وزن، تقویت‌کننده معده و کاهش‌دهنده تری‌گلیسیرید و کلسترول نیز می‌باشد.

همولاکس

قرص همولاکس یک دارو گیاهی مفید برای سم زدایی کبد است که توسط داروسازی سینا فرآور تولید شده است. این قرص پاکسازی بدن، طبق دستورات طب سنتی حاوی آمله، بلیله و هلیله تولید شده است و با اثر سم زدایی خود منجر به رفع خستگی مزمن می‌شود. به علاوه، گیاهان داروییِ استفاده شده در همولاکس سینا فراور با افزایش جذب آب در دیوار روده‌ها، دفع را تسهیل می‌کنند.

دایجسترانگ

قرص دایجسترانگ یک داروی گیاهی برای تقویت معده است و خاصیت آنتی رفلاکس نیز دارد. این قرص با استفاده از زیره سیاه، سداب، زنجبیل، فلفل سیاه و بوره ارمنی تولید شده است. ترکیبات فلاونوئیدی موجود در این گیاهان دارویی، موجب کاهش یا توقف اسپاسم‌های دستگاه گوارش و تشدید ترشح شیرابه‌های گوارشی و در نتیجه بالا رفتن کیفیت هضم می‌شود.

بیشتر