خرید محصولات گیاهی شرکت داروسازی پورسینا از داروخانه آنلاین مفید طب

داروسازی پورسینا شرکتی با سابقه طولانی است که از سال ۱۳۳۸ شروع به کار کرده است. این شرکت در طی سال‌های فعالیت خود همواره در مسیر پیشرفت و ارتقای کیفیت محصولاتش گام برداشته است. در حال حاضر شرکت پورسینا با داشتن کادری مجرب و متخصص، دستگاه‌های پیشرفته تحقیقاتی و آزمایشگاه‌های مدرن، انواع دارو گیاهی و شیمیایی برای گروه‌های مختلف بیماری تولید می‌کند.

متخصصین داروسازی پورسینا با هدف ارتقا سطح سلامت جامعه، دانش و تجربه‌شان در صنعت داروسازی را برای تولید محصولات باکیفیت ارائه می‌دهند. تلاش این شرکت بر این است که محصولات پورسینا مطابق با استانداردهای کیفی جهانی تولید و عرضه شوند. 

تاریخچه پورسینا

شرکت پورسینا در سال ۱۳۳۸ تحت عنوان لابراتوار داروسازی آویسنا موفق شد که پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن را دریافت کند. پس از آن در سال ۱۳۴۶ این شرکت با عنوان شرکت تولیدی داروسازی آویسن با مسئولیت محدود در اداره ثبت شرکت‌ها ثبت شد.

داروسازی پورسینا در ابتدا کار خود را با تولید ۱۵ نوع فرآورده دارویی پودر و مایع آغاز کرد. این شرکت دارویی در سال‌های فعالیتش با طی کردن روندی رو به رشد، به وسعت کار خود افزوده است. در حال حاضر وسعت کارخانه پورسینا به ۱۷۰۰۰ متر مربع و تولیدات آن به ۸۰  قلم داروی شیمیایی (قرص، ساشه و شربت) و ۲۸ قلم داروی گیاهی رسیده است.

فعالیت های پورسینا

علاوه بر تولید دارو که قبلتر به آن اشاره شد، شرکت پورسینا برای پیشرفت در زمینه صنعت داروسازی و تحقیقات دارویی و کلینیکی، در کنارِ به‌کارگیری امکانات و ظرفیت‌های فنی و تخصصی خود، ارتباط نزدیکی را با مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی و متخصصین صنعت داروسازی برقرار کرده و تا امروز بیش از ۲۰ طرح تحقیقاتی و کلینیکی را مورد حمایت قرار داده است.

محصولات پورسینا

داروهای گیاهی تولید شده توسط داروسازی پورسینا در داروخانه آنلاین مفیدطب برای خرید اینترنتی ارائه می‌شوند. همچنین توضیحات مربوط به این داروها توسط تیم مفیدطب برای مخاطبان تهیه شده است. در ادامه سه تا از محبوب‌ترین محصولات پورسینا را به طور خلاصه معرفی می‌کنیم.

قرص ویتاگنوس

قرص ویتاگنوس (Vitagnus) یک دارو گیاهی طبیعی است که در ترکیب خود از عصاره تام میوه گیاه ویتکس استفاده کرده است. این قرص اثربخشی فوق‌العاده‌ای بر تنظیم هورمون‌های زنانه داشته و برای رفع مشکلات هورمونی کاربرد دارد. قرص ویتاگنوس برای درمان اختلالات قاعدگی و یائسگی و تنبلی تخمدان نیز کمک کننده است.

قطره هایپیران

قطره هایپیران پورسینا یک داروی موثر برای رفع سردرد، افسردگی و بدخوابی است. این محصول حاوی عصاره گیاه هوفاریقون (St John's Wort) است که در نتیجه تحقیقات مختلف، به اثرات مثبت آن روی علائم افسردگی با شدت کم و متوسط اشاره شده است. قطره هایپیران کاربردهای متنوع دیگری از جمله تسکین دردها و سردردهای دوران قاعدگی نیز دارد.

قطره منتول

قطره منتول پورسینا یک قطره غیر خوراکی گیاهی است که حاوی اسانس طبیعی نعناع بوده و یک مسکن بسیار مناسب برای سردرد (از جمله سردردهای میگرنی) محسوب می‌شود. همچنین این قطره دارای اثر ضد احتقان بینی است و مصرف آن برای تسکین دردهای موضعی نیز تاثیر مطلوبی دارد.

لیست محصولات گیاهی پورسینا را می‌توانید در ابتدای همین صفحه مشاهده کرده و در صورت نیاز، با افزودن محصول مورد نظرتان به سبد خرید خود، خرید اینترنتی راحت و امنی را تجربه کنید.

بیشتر